Konkurs

KONKURS „PAMIĘTAJMY O OSIECKIEJ”

Konkurs wokalny na interpretację piosenki Agnieszki Osieckiej odbywa się nieprzerwanie od 1997 r. Zaistniał dzięki staraniom przyjaciół Poetki, a od 2002 r. organizuje go Fundacja Okularnicy. Rosnące zainteresowanie młodych wokalistów i publiczności sprawiło, że dziś Konkurs to wydarzenie artystyczne goszczące w największych salach teatralnych, transmitowane na antenie radiowej i cieszące się renomą wśród muzyków, aktorów i miłośników piosenki.

Konkurs na interpretację utworów Agnieszki Osieckiej czeka na wszystkich, którzy lubią śpiewać piosenki z mądrym tekstem. Jeśli marzysz o estradzie, to może być właściwy krok.

Informacja dla uczestników

20. Konkurs „Pamiętajmy o Osieckiej” 2017

7 marca – 31 maja 2017 roku to okres przyjmowania zgłoszeń do 20. Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego „Pamiętajmy o Osieckiej”.

Konkurs „Pamiętajmy o Osieckiej” jest konkursem wokalnym na interpretację istniejących piosenek Agnieszki Osieckiej z muzyką zarejestrowaną w ZAiKS-ie (lista zarejestrowanych utworów).

Nie ma możliwości zgłaszania do Konkursu własnych kompozycji do wierszy Poetki. To przesłuchania decydują, kto wejdzie do finałowej 10 – nie ma potrzeby przysyłania demo. 

Zapoznaj się z REGULAMINEM !

W toku przesłuchań (7-9.06) Jury I etapu Konkursu wyłoni grupę Finalistów, którzy  wezmą udział w II etapie oraz w koncertach finałowych.

 

20. Konkurs „Pamiętajmy o Osieckiej” został dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Lista Przesłuchań 2017

środa, 7 czerwca 2017 r.


Możliwość próby od 11.00 do 12.00
Przesłuchania zaczynamy o 12.00
12.001Skarga Hanna
2Czekaj Malwina
3Baran Katarzyna
4Bartkiewicz Agnieszka
5Benedyka Martyna
6Białas Wanda
7Błażejewska Jolanta
8Boruta Jaromir
9Drewniak Marianna
10Halilović Eni
11Hohlfeld Sandra
13.0012Irauth Angelika
13Jakob Miriam
14Kalinowska Klaudia
15Klarman Marika
16Krawczyk Dorota
17Kubala Agata
18Kudra Emila
19Kula Karolina
20Kuzyka Julia
21Łapacz Aleksandra
22Majtczak Gabriela
14.0023Strawa Agnieszka
24Nazimek Aleksandra
25Nitkiewicz Edyta
26Nowak Sara
27Marczuk Jan
28Partyka Agnieszka
29Polka Maja
30Połetko Adrian
31Zalewska Małgorzata
32Popielska Klaudia
33Skałecka Iga
34Skrzypiec Sonia
PRZERWA - 15 - 15.30
15.3035Endorfina Chór Kameralny
36Stopa-Dziuba Magdalena
37Świętochowska Karolina
38Toczek Karolina
39Tul Natalia
40Urbaniak Anna
41Wasilewska Kaja
42Wedler Maria
43Wolff Agata
44Woźniak Karolina
45Pomianowska Katarzyna
46Skóra Oliwia
47Zalewska Małgorzata
16.3048Ziółkowska Ewelina
49Horyza Marta
50Cichocka Aleksandra
51Usiądek-Szajkowska Aleksandra
52Tsevegmed Belgutei
53Burszta Weronika

czwartek, 8 czerwca 2017 r.


Możliwość próby od 9.00 do 10.00
Przesłuchania zaczynamy o 10.00
10.001Mazur Katrzyna
2Bugaj Aleksandra
3Burdach Mateusz
4Chołuj Magdalena
5Dzierżek Krzysztof
6Dąbkowska Magdalena
7Fabijańska Ewa
8Fabisiak Szymon
9Gibała Małgorzata
10Gil Katarzyna
11Gryczka Natalia
12Hucz Anna
11.0013Jakubowski Bartosz
14Jaworska Małgorzata
15Juczewska Milena
16Kiecoń Kamila
17Kisiel Kinga
18Kmita Maciej
19Kowalczyk Monika
20Kowalski Wojciech Stanisław
21Kazuba Katarzyna Maria
22Kozacka Iga
23Kromp Katarzyna
12.0024Królak Wojciech
25Kruszewska-Pinto Alexandra
26Kulasza Joanna
27Kurowska Magdalena
28Laska Malwina
29Lewandowska Julia
30Mizgalska Zuzanna
31Nawrot Natalia
32Ogrodniczak Łukasz
33Oksiuta Gabriela Małgorzata
34Osyda Joanna
13-13.30 PRZERWA
13.3035Paciorek Magdalena
36Parjaszewska Patrycja
37Ogrocka Katarzyna
38Piekarska Karolina
39Pieleszko Ewa
40Raab Laura
41Salejko Agnieszka
42Sawicka Patrycja
43Siekierska Helena
44Strój Magdalena
45Supernak Julia
46Sybilska Aleksandra
14.3047Szatyłowicz Katarzyna
48Śmieja Joanna
49Turczyk Adam
50Niemczycka Eliza Anna
51Wojciechowski Wojciech
52Wójcicka Karolina
53Wróbel Karolina
54Zdzieborska Weronika
55Witkowska Marta
56Czyżewski Marcin
57Burszta Bernadeta
15.3058Zasempa Sylwia Klara
59Piotrkowicz Wiktoria
60Demkowski Patryk
61Dudzik Dominik
62Hedzik Ulyana
63Husar Alicja

piątek, 9 czerwca 2017 r.


Możliwość próby od 9.00 do 10.00
Przesłuchania zaczynamy o 10.00
10.001Modern 4mation (Kosicka Marta)
2Białecka Karolina
3Bielecka Justyna
4Endzelm-Obertyn Aleksandra
5Boczkowska Joanna
6Handzlik Dominika
7Buczek Karolina
8Guntzel Filip
9Derkacz Rafał
10Boroń Aleksandra
11Fitowska Marta
12Fułczyńska Paulina
11.0013Galia Zuzanna Regina
14Giers Piotr
15Jarachowska Anna
16Gwóźdź Karolina
17Nowogrodzka Monika
18Iwanek Anna
19Kazik Julia
20Kamińska Agnieszka
21Kania Kamil
22Szewczyk Julia
23Kobielusz Karolina z zespołem
24Kołeczek Katarzyna
25Kopyś Aleksandra
12.0026Kowalewska Edyta
27Złotek Maria
28Walkowska Ewa
29Kozłowska Małgorzata
30Kwapińska Paulina
31Krasuska Anna
32Krupa Zuzanna
33Kulejewska Klaudia
34Kurlanda Izabella
35Kutwin Magdalena
36Lechocińska Aleksandra; Howorska Magdalena
37Lenart Karolina
38Leszczełowska Maria
39Lizer Karolina
Przerwa – 13-13.45
13.4540Makowska Matylda
41Malec Katarzyna
42Maślanka Aleksandra
43Matyszewska Sandra
44Mueller Mariusz
45Nowak Michalina
46Kucharska Monika
47Obidzińska Katarzyna
48Olszowiec Marta
49Pakowski Tomasz
50Panek Magda
51Paradowska Aleksandra
52Patryn-Gurłacz Małgorzata
53Pawłowska Julia
54Pazdyk Monika
14.4555Jankowiak Karolina
56Pławiński Stefan
57Popik Joanna
58Potyralska Patrycja
59Pruszczyk Iwona
60Saporznikow Zuzanna
61Schabowska Justyna
62Seremak-Wójcicka Agnieszka
63Słaby Jakub
64Sydor Zofia
65Szablińska Monika
66Szczygieł Aleksandra
67Szeptycka Karolina
68Śmielak Alicja
69Urbanowska Bianka
70Wachnik Katarzyna
15.4571Wenda Judyta
72Wicka Anna Maria
73Wiejak Marta
74Wilgos Katarzyna
75Wiśniewska Marta Maria
76Wojciechowska Dominika
77Wróblewska Paulina
78Zadykowicz Maciej
79Zielińska Iwona
80Zespół Kagyuma
81Miętek Katarzyna
82Patyk Bartosz J.
83Włodarczyk Marika
84Bieniek Dominika
16.4585Sekuna Ewelina
86Łyczko Katarzyna
87Wachowicz Paulina
88Borczyk Klaudia
89Szczepaniak Ada
90Figat Ewa
91Honzatko Marta
92Jędrusik Justyna
93Pawul Marta