Poniedziałek, 6 czerwca 2016 rokuMożliwość próby od 10.30 do 12.00 Przesłuchania zaczynamy o 12.00 | ||
12 | 1 | Bazylczuk Sandra |
2 | Pukowiec-Arnold Aleksandra | |
3 | Mogielska Paulina | |
4 | Skotarczak Klaudia | |
5 | Zagajewska Katarzyna | |
6 | Świszczewska Dorota | |
7 | Lewandowska Klaudia | |
8 | Kołodziej Karolina | |
9 | Świętoń Agata | |
13 | 10 | Wiśniewska Katarzyna |
11 | Łozińska Agnieszka | |
12 | Flaga Monika | |
13 | Dobosz Marta | |
14 | Radoszewska Maria; zespół | |
15 | Jasińska Agata | |
16 | Tomczyńska Justyna | |
17 | Grabowski Krzysztof | |
18 | Pączek Elwira | |
19 | Boczkaja Karolina | |
14 | 20 | Żaczek Dominika |
21 | Jankowska Olga | |
22 | Puchalska Małgorzata | |
23 | Dorociak Karolina | |
24 | Warnel Julia | |
25 | Pędziwiatr-Płuciennik Agnieszka | |
26 | Podbielska Klaudia | |
27 | Żelazna Julia | |
28 | Kiljańczyk Natalia | |
29 | Dębowska Magdalena | |
PRZERWA - 15 - 15.30 | ||
15.30 | 30 | Śliwińska Daria |
31 | Bogacka Karolina | |
32 | Kaźmierczak Katarzyna | |
33 | Trąbczyńska Natalia | |
34 | Wicka Anna Maria | |
35 | Urbaniak Anna | |
36 | Osikowicz Żanna | |
37 | Grochalska Marta | |
38 | Nazimek Aleksandra | |
39 | Łopuch Karolina | |
16.30 | 40 | Młynarska-Modlińska Martyna |
41 | Lewandowska Aleksandra | |
42 | Sitz Anna | |
43 | Kromer Oktawia | |
44 | Bzdak Sława | |
45 | Machej Gabriela | |
46 | Boznański Konrad | |
47 | Łońska Agata | |
48 | Łyczko Katarzyna | |
49 | Kobielusz Karolina | |
50 | Lis Magdalena | |
Wtorek, 7 czerwca 2016 rokuMożliwość próby od 9.00 do 10.00 Przesłuchania zaczynamy o 10.00 | ||
10.00 | 1 | Handzlik Dominika |
2 | Radomska Karolina | |
3 | Zasempa Klara | |
4 | Podsiadło Agnieszka | |
5 | Zespół NIEME KINO - Stróżyński Bartosz | |
6 | Matyszewska Sandra | |
7 | Toczek Karolina | |
8 | Szałkowska Natalia | |
9 | Nawrot Natalia | |
10 | Kołodziejczak Arkadiusz | |
11.00 | 11 | Kalinowska Klaudia |
12 | Frejtag Anna Maria | |
13 | Lewandowska Hanna Lilianna | |
14 | Chwiejczak-Błaszczyk Maja | |
15 | Jędrychowska Katarzyna | |
16 | Rek Aleksandra | |
17 | Cedrowska Aleksandra | |
18 | Płonka Joanna | |
19 | Hauptmann Izolda | |
20 | Jaźwa Małgorzata | |
12.00 | 21 | Ardyn Jona |
22 | Pieleszko Ewa | |
23 | Wolińska Agata | |
24 | Partyka Agnieszka | |
25 | Łabudzka Żaneta | |
26 | Bieniek Sonka | |
27 | Korbas Ilona | |
28 | Kaczmarek Agata | |
29 | Wierzba Mariusz | |
30 | Karwan Berenika | |
13-13.30 PRZERWA | ||
13.30 | 31 | Kłos Anna |
32 | Lachowicz Ewa | |
33 | Wilgos Katarzyna | |
34 | Gosik Donata | |
35 | Jaworowska Karolina | |
36 | Kapała Maria | |
37 | Petrusiewicz Zuzanna | |
38 | Majewska Maria | |
39 | Neto Lorena | |
40 | Palak Wioletta | |
41 | Malec Katarzyna | |
14.30 | 42 | Skrzypczyk Barbara |
43 | Konczal Anna | |
44 | Dyba Mariusz | |
45 | Nestorowicz Patrycja | |
46 | Hałas Jarosław | |
47 | Strój Magdalena | |
48 | Kaluźna Justyna | |
49 | Bieniek Dominika | |
50 | Rybiałek Dominik | |
Środa, 8 czerwca 2016 rokuMożliwość próby od 9.00 do 10.00 Przesłuchania zaczynamy o 10.00 | ||
10.00 | 1 | Patrys Anna |
2 | Zadykowicz Maciej | |
3 | Oknińska Iwona | |
4 | Zawiałow Daria | |
5 | Moskwa Dagmara | |
6 | Ochmańska Dorota | |
7 | Grabowska Karolina | |
8 | Pufal Agata | |
9 | Smolińska Karolina | |
10 | Piksa Piotr | |
11.00 | 11 | Babiak Katarzyna |
12 | Kwiecień Mateusz | |
13 | Piwowarska Katarzyna | |
14 | Warszawski Marek | |
15 | Derengowska Joanna | |
16 | Kaczmarek Michał | |
17 | RUNO Zespół - Sławińska-Zdunik Żaneta | |
18 | Kochanowicz Alicja | |
19 | Philip Marta | |
12.00 | 20 | Dominik Karolina |
21 | Ignaczak Kamil | |
22 | Konieczny Rafał | |
23 | Zawłocka Joanna Ewa | |
24 | Hołtra Katarzyna | |
25 | Kamil Juliusz i projekt Economical | |
26 | Zdybicki Maksymilian | |
27 | Witkowska Marta | |
28 | Kuznowicz Klaudia | |
Przerwa - 13-13.30 | ||
29 | Siłkina Karolina | |
13.30 | 30 | Kacprzycka Justyna |
31 | Nowaczyk Kacper | |
32 | Mizak Mikołaj | |
33 | Tatomir Alicja | |
34 | Kuc Ewelina | |
35 | Godusławska Paula | |
36 | Halilović Eni | |
37 | Goździk Piotr | |
38 | Klimek Magdalena | |
39 | Dorna Anna | |
14.30 | 40 | Bazgier Katarzyna |
41 | Zając Martyna | |
42 | Kochańska Karolina | |
43 | Pol Daria - Zespół | |
44 | Woda Magdalena | |
45 | Zgutka Linda | |
46 | Paczyńska Sara | |
47 | Niezbecka Emilia | |
48 | SKY'A - duet wokalno - instrumentalny Monika Załoga & Karolina Wołyńska | |
49 | Pałasz Ewelina | |
15.30 | 50 | Olszyna Anita |
51 | Jaskot Stephanie; Bielecka Agnieszka | |
52 | Kielina Justyna | |
53 | Trembecka Julia | |
54 | Ciebień Paulina | |
55 | Salamon-Kalinowska Anna | |
56 | Hamryszak Anna | |
57 | Jarachowska Anna | |
58 | Hołówko Julia | |
59 | Antczak Magdalena | |
16.30 | 60 | Głowa Adrianna |
61 | Golecka Katarzyna | |
62 | Krawczyk Justyna | |
63 | Serwatka Paulina | |
64 | Pakowski Tomasz | |
65 | Holka Maria | |
66 | Głuchowska Joanna | |
67 | Urbaniak Martyna | |
68 | Siek Anna | |
69 | Jaskólski Arkadiusz | |
70 | Howorska Magdalena, Juźwin Anna Maria, Szewczyk Julia, Wróblewska Paulina |