Listy uczestników – I etap 2012

Listy uczestników – I etap 2012

Studio muzyczne im. Agnieszki Osieckiej mieści się w Warszawie przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7. Więcej informacji na temat dojazdu:
/web/pl/6_festiwal_konkurs/35_konkurs_pamietajmy_o_osieckiej/36_informacja_dla_uczestnikow/40_jak_trafic

UWAGA: Uczestnicy śpiewają JEDNĄ piosenkę, drugą na prośbę jury! W studiu znajduje się fortepian do wykorzystania przez uczestników.

Przesłuchania konkursowe odbędą się w dniach 21 – 23 maja 2012. Każdego dnia studio otwarte zostanie o godz. 9.00 aby umożliwić uczestnikom krótkie "rozpoznanie terenu". W połowie listy planowana jest przerwa dla jurorów i obsługi technicznej.

Start przesłuchań – godz. 10.00

 

PONIEDZIAŁEK – 21.05.2012 WTOREK – 22.05.2012 ŚRODA – 23.05.2012
1.Maja Olenderek Ensemble
2.Ratajczyk Eliza
3.Skibicka Monika
4.Chełkowska Hanna
5.Ciechanowska Paulina
6.Stanejko Matylda
7.Andruszkiewicz Karolina
8.Borowska Katarzyna
9.Zalewska Ida
10.Pasternak Joanna
11.Gurdziel Ola
12.Jaźnicka Katarzyna
13.Matczuk Maria
14.Zalewska Alekandra
15.Spyrka-Łękowska Kamila
16.Panfil Jarosław
17.Kowalska Paulina
18.Salus Angelika
19.Wołodko Marta
20.Pawlak Jakub
21.Kożuchowska Joanna
22.Markowicz Marta
23.Wołowiec Magda
24.Nowicka Bożena
25.Langner Małgorzata
26.Zespół wokalny VOCCATA
27.Pawlak Zuzanna
 
28.Barabas Dominika
29.Bałajewicz Magda
30.Markiewicz Małgorzata
31.Zawada Aldona
32.Gajczak Justyna
33.Kolber Anna
34.Buda Karolina
35.Studnicki Kamil
36.Kęska Anika
37.Linde-Lubaszenko Beata
38.Siwierska Anna
39.Kusiak Magdalena
40.Bieńkowska Alicja
41.Radecka Klaudia
42.Uszko Marta
43.Pijanowska-Stokłosa Agnieszka
44.Marczak Katarzyna
45.Szewc Karolina
46.Grużewska Ilona
47.Woźniak Karolina
48.Krutysza Alicja
49.Głuchowska Joanna
50.Błachno Aleksandra
51.Klamczyńska Anna
52.Zespół C-u-k-i-e-r-a-s-y
53.Kwiecień Wojciech

1.Zdunek Hubert
2.Jaros Kamil
3.Duet "Tangodistrict"
4.Nowak Marta
5.Florek Anna
6.Gromska Anna
7.Adamiak Joanna
8.Nowosad Aleksandra
9.Kućmierz Adrianna
10.Woźniak Patrycja
11.Życiński Adrian
12.Kopocz Agnieszka
13.Grześkiewicz Agata
14.Bogucka Aleksandra
15.Małkiewicz Kinga
16.Lewiarz Kinga
17.Rybak Dagmara
18.Sacewicz Dorota
19.Klimaszewska Marta
20.Serwatka Paulina
21.Konik Marta
22.Nakonieczna Małgorzata
23.Zespół "Aire Andaluz"
24.Branicka Agnieszka
25.Pankowska Beata
26.Leśny Mateusz
27.Walusiak Aleksandra
 
28.Zalewska Izabela
29.Jakubowiak Sandra
30.Lewoń Weronika
31.Kliber Patrycja
32.Wójcik Łukasz
33.Leszko Karolina
34.Kurowska Angelika
35.Kruszyniak Adrianna
36.Wojciechowski Michał
37.Jarczak Hubert
38.Adamik Pamela
39.Tomaszewska Dominika
40.Orlińska Agnieszka
41.Zoń Zofia
42.Drab Błażej
43.Turek Malwina
44.Podubny Agnieszka
45.Mendrok-Mika Monika
46.Węsierska Katarzyna
47.Kondracka-Mackiewicz Joanna
48.Kaszta Joanna
49.Szymczyk Monika
50.Przetak Sylwia
51."Wendy Łagowska Trio"
52.Zespół "Prognoza pogody"
53.Karwan Berenika
54.Pawlus Monika
55.Frączek Anna
56.Żabik Aleksandra

1.Samokhin Band
2.Banasik Sylwia
3.Plichta Justyna
4.Cieciński Grzegorz
5.Zakrzewska Agata
6.Dominiak Barbara
7.Klimczak Agata
8.Oleś Joanna
9.Bójko-Radecka Agnieszka
10.Szkudlarek Anna
11.Kozacka Iga
12.Pawlak Małgorzata
13.Kryjom Natalia
14.Jaworska Agata
15.Duet Wspa-K
16.Soitz Paulina
17.Homoncik Judyta
18.Kowal Agnieszka
19.Kożuchowska Patrycja
20.Książek Justyna
21.Fidecka Magdalena
22.Wyszyńska Ada
23.Wenda Judyta
24.Graf Marta
 
25.Janicki Daniel
26.Szachniuk Aleksandra
27.Zespół "Bądź, co bądź"
28.Hnatowicz Anna
29.Żurawel Oleksandra
30.Majewska Lena
31.Domagała Martyna
32.Wrona Katarzyna
33.Jarzyńska Karolina
34.Skarbińska Magdalena
35.Bednarska Adrianna
36.Dulęba-Kasza Agnieszka
37.Piątkowska Katarzyna
38.Ślusarczyk Joanna
39.Czechura Dagmara
40.Pirus Dawid
41.Kromp Katarzyna
42.Retek Monika
43.Kamińska Dorota
44.Bucholc Aleksandra
45.Kościuk Anna
46.Ławnikowicz Wojciech
47.Lamik Izabela
48.Serowik Alicja
49.Trąbińska Pola
50.Bugajska Anna
51.Mazur Krzysztof
52.Małecki Jędrzej
53.Porada Piotr
54.Szczot Monika