17. Konkurs Pamiętajmy o Osieckiej – Zapraszamy!

17. Konkurs Pamiętajmy o Osieckiej – Zapraszamy!

31 maja 2014r. upływa termin nadsyłania zgłoszeń do 17. Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego "Pamiętajmy o Osieckiej".

Do udziału w Konkursie zapraszamy osoby, które ukończyły 16 lat, pasjonujące się śpiewaniem oraz twórczością Patronki Fundacji. Warunkiem udziału w eliminacjach konkursowych jest wybranie dwóch piosenek Agnieszki Osieckiej, przesłanie na adres Fundacji wypełnionej karty zgłoszenia, a następnie zaprezentowanie interpretacji tych piosenek na scenie Studia Muzycznego im. Agnieszki Osieckiej w radiowej Trójce przed jury I etapu Konkursu.

Przesłuchania konkursowe odbędą się w dniach 9, 10, 11 czerwca 2014. Finalistów Konkursu, którzy wezmą udział w kolejnych dwóch etapach wybierze jury w składzie: Agata Passent (Prezes Fundacji), Magdalena Smalara (prowadząca koncerty II i III etapu), Jan Borkowski (redaktor muzyczny, wieloletni przyjaciel Poetki), Jakub Lubowicz (kierownik muzyczny Konkursu) oraz Jerzy Satanowski (dyrektor artystyczny Konkursu).

II etap Konkursu odbędzie się w sierpniu w sopockim Teatrze Atelier im. Agnieszki Osieckiej. Na wrześniowe koncerty III etapu zaprosimy finalistów do Warszawy, gdzie zaśpiewają na scenach: w sali pod Liberatorem Muzeum Powstania Warszawskiego, Studia Muzycznego Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej (transmisja na antenie Programu 3 Polskiego Radia) oraz Teatru Palladium. Na laureatów Konkursu czekają atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe.

A jeśli sami nie śpiewacie… przekazujcie informację o 17. Konkursie „Pamiętajmy o Osieckiej” swoim utalentowanym, rozśpiewanym przyjaciołom.

Wszelkie informacje znaleźć można w regulaminie Konkursu:
Regulamin i karta zgłoszenia