Asi Kaczmarek Młodzieżowa Akademia Musicalowa

Asi Kaczmarek Młodzieżowa Akademia Musicalowa

Młodzieżowa Akademia Musicalowa we Wrocławiu powstała w 2009 roku. Była wtedy jeszcze jedynie pomysłem i marzeniem, które wydawało się nierealne do zrealizowania. Na przestrzeni  kilku miesięcy "pomysł" stał się "czynem" i trzy dzielne koleżanki: Magda Zawartko (pomysłodawczyni), Malwina Maksim i Joanna Kaczmarek rozpoczęły pracę warsztatową z dziećmi i młodzieżą.

Asia Kaczmarek, jako "interpretatorka piosenek", laureatka I nagrody 13. Konkursu "Pamiętajmy o Osieckiej", zajmuje się tym wszystkim co wiąże się z teatrem – prowadzi podstawy gry aktorskiej, elementarne zadania aktorskie, pracę nad tekstem z dykcją oraz interpretację piosenki.

Młodzi uczestnicy Akademii uczą się tajników sztuki musicalowej – tańca, śpiewa oraz aktorstwa. Zajęcia odbywają się w każdą sobotę w siedzibie MAM-u, od października do czerwca. Każdy semestr kończy się pokazem efektu kilkumiesięcznej pracy warsztatowej w formie musicalu.

Ale to nie wszystko… coraz większą popularnością cieszą się Letnie Obozy Musicalowe organizowane przez MAM! Są to dziesięciodniowe wyjazdowe warsztaty, które poprzez intensywne,codzienne zajęcia poszerzają umiejętności oraz pasję uczestników. A warsztaty to zaledwie skrawek – najważniejsze atrakcje dzieją się poza planem zajęć i za każdym razem są zaskakująco ciekawe zarówno dla uczestników, jak i dla kadry!

Obóz w tym roku odbywa się w terminie 9 – 18 lipca 2012,
kierowany jest do dzieci i młodzież w wieku 7 – 17 lat!
Więcej informacji:

Młodzieżowa Akademia Musicalowa
Ul. Bulwar Ikara 19, 54-130 Wrocław

www.mam-musical.pl