BIdol: Pyziak i Kaczmarek w Warszawie – 18.05.2012

BIdol: Pyziak i Kaczmarek w Warszawie – 18.05.2012

18.05.2012 r. odbędzie się kolejny, ostatni w tym sezonie, koncert w cyklu "BIdol – Najzdolniejsi Wokaliści Młodego Pokolenia". Na zaproszenie Jerzego Satanowskiego i Joanny Lewandowskiej – Zbudniewek zaśpiewają dwie młode wokalistki laureatki I nagród Konkursu "Pamiętajmy o Osieckiej": Alicja Pyziak (11. Konkurs w 2008 roku) i Joanna Kaczmarek (13. Konkurs w 2012 roku). Na scenie zobaczymy również Joannę Lewandowską – Zbudniewek. Artystkom akompaniował będzie Michał Zawadzki.

18.05.2012, godz. 19:00
Służewski Dom Kultury – Warszawa, ul. Puławska 255
Wstęp wolny!


Joanna Kaczmarek
Debiutowała w musicalu "Piotruś Pan" w warszawskim teatrze muzycznym ROMA, gdzie wcieliła się w rolę Zagubionego Chłopca – Ciutka. Ale to było dawno temu… Obecnie kończy studia na Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Od trzech lat jest instruktorem zajęć aktorskich w Młodzieżowej Akademii Musicalowej we Wrocławiu. Gra też na instrumentach perkusyjnych w żeńskiej grupie bębniarskiej MAMATUCADA – 10 wspaniałych kobiet grających sambę brazylijską!

Alicja Pyziak
Uczy się w Pomaturalnym Studium Kształcenia Animatorów Kultury na wydziale teatralnym we Wrocławiu. Jest laureatką m.in: Festiwalu "Pamiętajmy o Osieckiej", Spotkań Zamokowych "Śpiewajmy Poezję", OFPA, Przeglądu Piosenki Aktorskiej i Studenckiego Festiwalu Piosenki.