Ewa Bem na Bemowie – Koncert 5.07.2012

Ewa Bem na Bemowie – Koncert 5.07.2012

Fundacja Okularnicy im. Agnieszki Osieckiej oraz Urząd Dzielnicy Bemowo Miasta St. Warszawy zapraszają na koncert Ewy Bem z zespołem Andrzeja Jagodzińskiego, który odbędzie się 5 lipca. Zainauguruje on cykl koncertów pod wspólnym tytułem „Osiecka na Bemowie” w ramach 15. Konkursu i Festiwalu „Pamiętajmy o Osieckiej”. Pod dachem Amfiteatru na Bemowie przez trzy kolejne czwartki lipca, w programach różnych wykonawców dominować będą piosenki Patronki naszej Fundacji.

 W koncercie przygotowanym przez Ewę Bem na lipcowy wieczór znalazło się siedem piosenek do słów Agnieszki Osieckiej, m. in. „Oddalasz się”  i „Wyrzeźbiłam twoją twarz w powietrzu” z muzyką Jerzego Dudusia Matuszkiewicza, a także „Kolega maj” z muzyką Jana Ptaszyna Wróblewskiego. Usłyszymy również zupełnie nową aranżację przeboju „SingSing” stworzoną przez Andrzeja Jagodzińskiego. Ponadto zabrzmią piękne piosenki Jerzego Wasowskiego i Wojciecha Młynarskiego oraz jazzowe standardy amerykańskie.
 

Przed i po koncercie na stoisku Fundacji zakupić będzie można wydawnictwa z twórczością Agnieszki Osieckiej, a także otrzymać unikatowe pocztówki z nutką promującą tegoroczny Festiwal.
Zapraszamy!


5 lipca 2012, godz. 19.00
Koncert Ewy Bem z zespołem Andrzeja Jagodzińskiego
Amfiteatr w Parku Górczewska (wjazd od ul. Raginisa), Warszawa.
Wstęp wolny!
 
Kolejne koncerty z cyklu „Osiecka na Bemowie”:
12 lipca – Margita Ślizowska i Marcin Kołaczkowski w koncercie „Pamięta… My o Osieckiej”
19 lipca – Marcin Januszkiewicz w koncercie „Agnieszka Osiecka po męsku”