Konkurs

KONKURS „PAMIĘTAJMY O OSIECKIEJ”

Konkurs wokalny na interpretację piosenki Agnieszki Osieckiej odbywa się nieprzerwanie od 1997 r. Zaistniał dzięki staraniom przyjaciół Poetki, a od 2002 r. organizuje go Fundacja Okularnicy. Rosnące zainteresowanie młodych wokalistów i publiczności sprawiło, że dziś Konkurs to wydarzenie artystyczne goszczące w największych salach teatralnych, transmitowane na antenie radiowej i cieszące się renomą wśród muzyków, aktorów i miłośników piosenki.

Konkurs na interpretację utworów Agnieszki Osieckiej czeka na wszystkich, którzy lubią śpiewać piosenki z mądrym tekstem. Jeśli marzysz o estradzie, to może być właściwy krok.

Informacja dla uczestników

20. Konkurs „Pamiętajmy o Osieckiej” 2017

7 marca – 31 maja 2017 roku to okres przyjmowania zgłoszeń do 20. Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego „Pamiętajmy o Osieckiej”.

Konkurs „Pamiętajmy o Osieckiej” jest konkursem wokalnym na interpretację istniejących piosenek Agnieszki Osieckiej z muzyką zarejestrowaną w ZAiKS-ie (lista zarejestrowanych utworów).

Zapoznaj się z REGULAMINEM !

W toku przesłuchań (7-9.06) Jury I etapu Konkursu wyłoniło grupę Finalistów, którzy  wezmą udział w II etapie oraz w koncertach finałowych. Poniżej werdykt Jury:

 

20. Konkurs „Pamiętajmy o Osieckiej” został dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego