Finaliści Konkursu – jubileuszowa odezwa

Finaliści Konkursu – jubileuszowa odezwa

Drodzy Finaliści Konkursu,

w roku 2012 odbędzie się jubileuszowy – 15. Ogólnopolski Konkurs Wokalny „Pamiętajmy o Osieckiej”.  Za nami 14 lat niezapomnianych koncertowych premier i konkursowych zmagań uczestników z poezją Agnieszki Osieckiej. Historia  Konkursu pisana jest sumą historii każdego  z laureatów.

Za częścią sukcesów odnoszonych przez Finalistów Konkursu staramy się podążać zamieszczając na stronie internetowej Fundacji otrzymane lub wyszperane w sieci informacje. Nie wszędzie jednak możemy być, nie wszystko zobaczyć i nie wszystko usłyszeć, a szkoda…  dlatego liczymy na to, że powiecie nam trochę o Waszym życiu w jubileuszowym roku Konkursu. Interesują nas informacje z życia artystyczno-zawodowego, ale nie tylko…

Przesyłajcie nam informacje o ważnych w 2012 roku terminach  Waszych koncertów, recitali, spektakli teatralnych, premier płytowych, wywiadów telewizyjnych i prasowych, otrzymane nagrody i innych wydarzeniach dotyczących Waszego artystycznego życia. Informacjami tymi, dzielić się chcemy z przyjaciółmi, sympatykami oraz uczestnikami kolejnych edycji Konkursu, publikując je na odświeżonej stronie internetowej oraz profilach Fundacji w serwisach społecznościowych.

W 2012 roku w Fundacji jubileusz 15. Konkursu, a co u Was?