Płyty wydane przy współpracy Fundacji

Logotyp Fundacji znaleźć można na wielu płytach z piosenkami Agnieszki Osieckiej takich artystów jak Katarzyna Nosowska, Maciej Miecznikowski, Stanisław Soyka. Fundacja bierze udział również w tworzeniu tzw. "składanek" z piosenkami Patronki śpiewanymi przez znanych artystów polskiej sceny muzycznej, dostępnych w sprzedaży jako niezależne wydawnictwa lub dołączanych za niewielką dopłatą, np. do tytułów prasowych. Chcemy, aby w przebogatym zbiorze piosenek każdy znalazł coś dla siebie.

Płyty LP, CD i DVD z piosenkami Agnieszki Osieckiej wciąż w miarę naszej wiedzy i możliwości czasowych uzupełniamy. Listę, którą udało nam się już zgromadzić znaleźć można w dziale "Dyskografia".

W związku z tym, że nasze działania skoncentrowane są przez większą część roku na Konkursie "Pamiętajmy o Osieckiej" bardzo bliskie są nam również płyty z piosenkami Agnieszki Osieckiej nagranymi przez laureatki i laureatów Konkursu. Dlatego szczególnym jest dla nas wydawnictwo Fundacji pt. "AO Pamiętamy – najlepsze wykonania konkursów Pamiętajmy o Osieckiej w latach 2002 – 2008". Płyta ta dostępna jest w "dobrych sklepach muzycznych". Natomiast Fundacja w miarę możliwości pomaga w zakupie różnych płyt, a pytania w tej sprawie prosimy kierować na adres: okularnicy@okularnicy.org.pl