Zostań przyjacielem Fundacji

Fundacja Okularnicy im. Agnieszki Osieckiej realizuje projekty zgodnie ze Statutem, jednak ani zachowanie twórczości Poetki, ani wspieranie twórczości młodych wykonawców, nie są możliwe bez Państwa pomocy. Dlatego bardzo liczymy na wsparcie działalności Fundacji i zapraszamy do współpracy m.in. na następujących polach:

Przedsiębiorstwa i instytucje

  • mecenat nad Festiwalem i Konkursem „Pamiętajmy o Osieckiej” na Interpretację Piosenek ze słowami Poetki,
  • ufundowanie nagród laureatom Konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej”,
  • mecenat nad wydawnictwami płytowymi promującymi młodych twórców (laureatów Konkursu),
  • mecenat nad wydawnictwami książkowymi z twórczością Poetki,
  • mecenat nad Cyfrowym Archiwum Agnieszki Osieckiej,

Sponsoring jednego z projektów Fundacji pozwala na kształtowanie wizerunku firmy angażującej się w największe projekty kulturalne oraz odpowiedzialnej za promowanie twórczości Poetki znanej w kraju i za granicą.

W chwili zgłoszenia decyzji o sponsoringu konkretnego wydarzenia opracowany zostanie zestaw świadczeń, które pozwolą na realizowanie strategii marketingowej oraz PR darczyńcy.

Projekty realizowane przez Fundację mają charakter ogólnopolski, są też wspierane przez media zarówno ogólnopolskie jak i lokalne.

Darczyńcy prywatni

  • wsparcie działalności Fundacji wpłatą na rachunek bankowy prowadzony przez BZ WBK o numerze: 61 1090 1030 0000 0001 1454 7374
  • przekazując Fundacji przy rozliczeniu rocznym PIT 1% podatku podając numer: KRS0000090093
  • kupując poprzez stronę Fundacji jeden (lub więcej) tom Wielkiego Śpiewnika Agnieszki Osieckiej, inne wydawnictwo z twórczością naszej Patronki w Biurze Fundacji lub wysyłając zapytanie mailowe dotyczące zakupu książek i płyt
  • promując stronę Fundacji i realizowane przez nas projekty na swojej stronie lub na profilach portali społecznościowych

Wolontariat

W kraju nie ma chyba osoby, która nie otarła się w którymś momencie swojego życia o twórczość Patronki Fundacji. Wszystkich, którzy chcą, aby twórczość Agnieszki Osieckiej docierała do kolejnych odbiorców, zapraszamy do współpracy w ramach wolontariatu przy konkretnych projektach (np. organizacja Konkursu i Festiwalu „Pamiętajmy o Osieckiej”) lub stałą współpracę z Fundacją (np. tworzenie materiałów dziennikarskich na stronę internetową Fundacji).
W zamian zdobędziesz: doświadczenie przy współorganizacji imprez kulturalnych, możliwość realizowania swoich pasji i uczestniczenia w realizowanych przez Fundację wydarzeniach, a także nowe znajomości.

Prześlij nam maila z krótką informacją o sobie, opisz swoje zainteresowania oraz pomysły na pracę w Fundacji (okularnicy@okularnicy.org.pl) lub odwiedź nas w biurze Fundacji przy ul. Bukowińskiej.

Fundacja Okularnicy im. Agnieszki Osieckiej (KRS0000090093)
01-540 Warszawa, ul. Jakiela 8/1
Bank Zachodni WBK: 61 1090 1030 0000 0001 1454 7374

Adres korespondencyjny:
02-703 Warszawa, ul. Bukowińska 24A/56 (II piętro)