Hanki Wójciak występy lutowe

Hanki Wójciak występy lutowe

Hankę Wójciak mieliśmy przyjemność gościć w 2008 roku na 11. Konkursie "Pamiętajmy o Osieckiej”. Wyśpiewała wtedy III nagrodę, a dzisiaj można jej słuchać w innych miejscach:
   
4 lutego, godz. 20.00
Kapela Hanki Wójciak koncert & jam session
Muzyczna Owczarnia – Jaworki 18A

8 lutego, godz. 11.00
Spektakl dla dzieci "Serduszko z lodu"
Szkoła Muzyczna – Kraków, ul. Basztowa 9

13 lutego, godz. 18.00
premiera słuchowiska "Wesele", reżyserowanego przez Andrzeja Seweryna w Radio Kraków.

„Słuchowisko powstaje w Radiu Kraków z okazji jubileuszu 85-lecia. Wszyscy usłyszą je na antenie, ale najbardziej wyjątkowym wydarzeniem będzie fakt, że po raz pierwszy w historii naszej rozgłośni słuchowisko będzie "działo się" na żywo w studiu z udziałem publiczności.
W Studiu im. Romany Bobrowskiej z arcydramatem Stanisława Wyspiańskiego zmierzą się najwięksi i najpopularniejsi polscy aktorzy: Anna Dymna jako Gospodyni, Krzysztof Globisz jako Gospodarz, Anna Polony w roli Kliminy, Jerzy Trela – Wernyhory. Rolę Radczyni zagra legenda Starego Teatru – Izabela Olszewska, zaś postać Żyda stworzy najsłynniejszy polski interpretator tej roli – Jerzy Nowak. Sensacyjnie zapowiada się także postać Racheli – w tej roli gwiazda najsłynniejszych spektakli Krystiana Lupy i Krzysztofa Warlikowskiego – Małgorzata Hajewska-Krzysztofik. W radiowym „Weselu” pojawią się także aktorzy znani widzom z polskich seriali – Artur Dziurman czy Radosław Krzyżowski. W roli Panny Młodej usłyszymy Hankę Wójciak – wybraną w castingu, Pana Młodego zagra Krzysztof Zawadzki, Marysię – Sandra Korzeniak, Stańczyka – Roman Gancarczyk.”

28 lutego o godz. 20.00
Kapela Hanki Wójciak – koncert w Dworku Bałoprądnickim, w ramach cyklu promującego młodych artystów "Odkrywka".
Dworek Białoprądnicki – Kraków, ul. Papiernicza 2