II etap 17. Konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej”

II etap 17. Konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej”

10 uczestników 17. Konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej” zaprezentuje się na scenie Teatru Atelier im. Agnieszki Osieckiej w Sopocie w dniach 4 – 10 sierpnia 2014 r., wykonując 2 wybrane piosenki Agnieszki Osieckiej. To kolejny krok w stronę jesiennych finałowych koncertów w Warszawie, niekiedy pierwszy poważny kontakt z publicznością i profesjonalnym akompaniamentem muzycznym.

W tym roku młodym uczestnikom towarzyszyć muzycznie będzie znakomity zespół pod kierownictwem Jakuba Lubowicza. Kierownikiem artystycznym Konkursu jest Jerzy Satanowski. Młodych artystów wspierać merytorycznie będzie także Magda Smalara.

Uczestnicy II etapu 17. Konkursu będą w Sopocie oceniani przez Jury i publiczność, którzy nagrodzą ich swoim uznaniem i nagrodami pieniężnym.

11 sierpnia 2014 r., również w ramach II etapu 17. Konkursu, uczestnicy wystąpią także na specjalnym koncercie pt. "Na całych jeziorach ty" w Amfiteatrze w Ostródzie. W pierwszej części koncertu pojawią się ostródzcy wykonawcy śpiewający piosenki Agnieszki Osieckiej. Wystąpi także Magda Smalara. Koncert poprowadzi Anna Zapaśnik Baron.