Jakub Pawlak – debiutancka płyta

Jakub Pawlak – debiutancka płyta

4 listopada 2013 na rynku pojawił się debiutancki album Jakuba Pawlaka pt. "Sezon". Wydawcą płyty jest MTJ. Jakub Pawlak to laureat najważniejszych festiwali piosenki w kraju, w tym finalista 16. Konkursu "Pamiętajmy o Osieckiej" (2013), dlatego polecamy tę płytę.

Informacja prasowa:

"Śpiewak, aktor, instrumentalista, na scenie bez większego problemu grający jednocześnie na akordeonie i trąbce.  Ten młody wokalista i performer rodem z pod Łodzi od kilku lat robi furorę i wygrywa wszystkie najważniejsze konkursy piosenki artystycznej w kraju, a także poza Polską – zdobył  I Nagrodę oraz Nagrodę Publiczności na 20. Rock und Chanson Festival w Kolonii 2012. Na jego oficjalny debiut w postaci krążka długogrającego składa się piętnaście utworów, do których również skomponował muzykę.

Jakub Pawlak śpiewem i grą na akordeonie zajmuje się od około 5 lat. Na scenie prezentuje utwory znanych poetów polskich, do których sam komponuje muzykę. W swoich występach porusza tematy ważne, prezentowane z pewnego dystansu, jednakże pojawiają się również utwory komiczne i groteskowe. Najważniejszy w jego prezentacji jest tekst."