IX Przegląd Artystycznych Inspiracji Twórczością Osieckiej

IX Przegląd Artystycznych Inspiracji Twórczością Osieckiej

Zespół Szkół Nr 37 im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie i Prom Kultury Saska Kępa w 100-lecie przyłączenia Saskiej Kępy do Warszawy i 80-tą rocznicę urodzin Agnieszki Osieckiej zapraszają do udziału w Mazowieckim IX Przeglądzie Artystycznych Inspiracji Twórczością Agnieszki Osieckiej „Taką nas ścieżką poprowadź 2016”.

Przegląd kierowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i pomaturalnych z terenu województwa mazowieckiego oraz uczniów wszystkich szkół im. Agnieszki Osieckiej w całej Polsce. Mazowiecki IX Przegląd Artystycznych Inspiracji Twórczością Agnieszki Osieckiej „Taką nas ścieżką poprowadź 2016” ma charakter konkursowy i obywa się w dwóch kategoriach:


1. KONKURS WOKALNY – na wykonanie piosenek Agnieszki Osieckiej

2. KONKURS LITERACKI – na wiersz inspirowany twórczością Agnieszki Osieckiej


Przegląd odbywa się pod honorowym patronatem Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy, Tomasza Kucharskiego i patronatem Fundacji Okularnicy im. Agnieszki Osieckiej.

Przegląd finansowany jest przez Biuro Edukacji Urzędu m. st. Warszawy w ramach WIE

Wszelkie informacje na temat Mazowieckiego IX Przeglądu Artystycznych Inspiracji Twórczością Agnieszki Osieckiej „Taką nas ścieżką poprowadź 2016” znajdują się w Regulaminie. Regulamin, Karty Zgłoszenia i informacje o Przeglądzie dostępne są na stronie internetowej szkoły: www.zs37.waw.pl