17 marca Dominika Barabas w Promie Kultury Saska Kępa

17 marca Dominika Barabas w Promie Kultury Saska Kępa

Dominika Barabas, laureatka I nagrody w 15. konkursie „Pamiętajmy o Osieckiej”, współtworzy zespół pod nazwą „Barabas”. Jak sami o sobie piszą: „muzyka to podróż. (…) Czasami jest to łagodny spacer po dobrze znanej okolicy, a czasem zdobywanie nowych szczytów. Każda podróż jest ciekawsza, kiedy wyrusza się w nią w dobrym zespole.”

Koncert będzie utrzymany w klimacie elektro – akustycznym. Pojawią się zupełnie nowe autorskie kompozycje, które oczekują na wydanie, natomiast z bogatej twórczości Agnieszki Osieckiej usłyszymy utwory pt.: „Kołysanka dla Okruszka”, „Ja z podróży”, „To miasto jest jak płomień” oraz „Kto tam u Ciebie jest”.
Zespół wystąpi w składzie:
Dominika Barabas – wokal, instrumenty klawiszowe
Piotr Pawlus – gitary
Michał Francuzik – bas
Mateusz Brzostowski – perkusja

Koncert w PROM Kultury na Saskiej Kępie to drugi z cyklu koncertów „Nowa energia w piosence” przypominających twórczość Poetki z okazji jej 80. urodzin, które przypadają w październiku 2016r. Organizatorami są Fundacja Okularnicy im. Agnieszki Osieckiej i Miasto St. Warszawa. Gwiazdami tych koncertów są Laureaci konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej”, śpiewający piosenki Osieckiej i własny, nierzadko premierowy, repertuar.

Dominika Barabas,

PROM Kultury Saska Kępa

ul. Brukselska 23

17 marca 2016r., godz. 19.00

Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona.

logo_biale_wspolfinansowanie