„Obsesje” w Lublinie

„Obsesje” w Lublinie

Już 21 stycznia 2015 r. w Teatrze Starym w Lublinie zagości Anna Smołowik i jej "Obsesje". Anna Drozd, kurator programu muzycznego Teatru Starego następującymi słowy opisuje "Obsesje":

"Trudno do końca określić, czy mamy do czynienia z koncertem, czy może już z monodramem. Anna Smołowik, laureatka Feliksa Warszawskiego 2009/2010 za najlepszy debiut, na co dzień gra w wielu teatrach, występowała także w kabarecie „Pożar w Burdelu”, trochę na poważnie, trochę z przymrużeniem oka, wciela się w rolę młodej aktorki ogarniętej przeróżnymi obsesjami: od miłości, pragnień, aż po zdrowe żywienie. Wprowadza nas w nie, wykonując piosenki autorstwa Agnieszki Osieckiej, Wandy Warskiej oraz dramatopisarki Julii Holewińskiej, której teksty świetnie się odnalazły w tym znakomitym towarzystwie. Obdarzona fantastycznym, matowym, lekko zachrypniętym głosem, Anna Smołowik udowadnia, że potrafi się bawić słowem i świadomie interpretować ich utwory.(…)"

Zagrają oczywiście Kameleony, czyli zaspół pod kierownictwem Hadriana Filipa Tabęckiego (klawisze), w składzie: Paweł Stankiewicz (gitary), Piotr Domagalski (kontrabas, bas), Piotr Maślanka (perkusja)

Więcej szczegółów i bilety na stronie Teatru Starego w Lublinie

fot. Honorata Karapuda