Osiecka na Bemowie – 2014. Koteluk, Szrom, Smalara…

Osiecka na Bemowie – 2014. Koteluk, Szrom, Smalara…

"Osiecka na Bemowie" to cykl otwartych koncertów, na które już po raz czwarty zapraszają Urząd Dzielnicy Bemowo oraz Fundacja Okularnicy. Świetni artyści Mela Koteluk, Janusz Szrom i Magdalena Smalara oraz atmosfera Amfiteatru Bemowo gwarantują niezapomniane wrażenia. Gwiazdą pierwszego z koncertów będzie Mela Koteluk. Wstęp wolny.

Piosenki Agnieszki Osieckiej w znakomitych interpretacjach i utwory z repertuaru Meli Koteluk, Janusza Szroma i Magdaleny Smalary rozbrzmiewać będą w trzy lipcowe czwartki w Amfiteatrze na Bemowie. To wyjątkowa okazja, by fantastycznie spędzić wakacyjne wieczory z dobrą piosenką. Zapraszamy!

Program koncertów "Osiecka na Bemowie"

3 lipca, godz. 19.00 Mela Koteluk z zespołem
Prowadzenie: Agata Passent

10 lipca, godz. 19.00 Janusz Szrom z zespołem
Prowadzenie: Magda Mołek

17 lipca, godz. 19.00 Magdalena Smalara z zespołem
Prowadzenie: Filip Łobodziński

Każdy z koncertów poprzedzą piosenki Agnieszki Osieckiej w wykonaniu działających w dzielnicy Bemowo chórów: dziecięcego Chóru Bemolki i osób dorosłych – Chóru Bemcanto.

Przed i po koncercie na stoisku Fundacji Okularnicy będzie można nabyć wydawnictwa z twórczością Agnieszki Osieckiej oraz otrzymać unikatowe pocztówki promujące tegoroczny 17. Konkurs Wokalny "Pamiętajmy o Osieckiej"

Organizator zastrzega sobie możliwość zmian w programie. Liczba miejsc ograniczona. Wstęp wolny!

Miejsce:
Amfiteatr w Parku Górczewska (wjazd wyłącznie od ul. Raginisa), Bemowo, Warszawa.