Stanisław Soyka na Bemowie – Koncert 4.07.2013

Stanisław Soyka na Bemowie – Koncert 4.07.2013

Już po raz trzeci Fundacja Okularnicy dzięki współpracy z Wydziałem Kultury Dzielnicy Bemowo proponuje mieszkańcom Warszawy spędzenie czasu w towarzystwie znakomitych Artystów polskiej sceny muzycznej, którzy wystąpią w cyklu koncertów „Osiecka na Bemowie”. Pod dachem Amfiteatru na Bemowie przez trzy kolejne czwartki lipca, w programach różnych wykonawców dominować będą piosenki Patronki naszej Fundacji. Cykl koncertów odbędzie się w ramach 16. Konkursu i Festiwalu „Pamiętajmy o Osieckiej”, a zainauguruje go 4 lipca Stanisław Soyka.

Stanisław Soyka wystąpi z zespołem SOYKA KOLEKTYW. Towarzyszyć mu będą: syn Kuba na perkusji, Przemek Greger na gitarze elektrycznej i akustycznej, Marcin Lamch na kontrabasie, Zbyszek Uhuru Brysiak na instrumentach perkusyjnych, Antoni Gralak na trąbce, Aleksander Korecki na saksofonie. Podczas koncertów Stanisława Soyki można usłyszeć utwory do słów Agnieszki Osieckiej z albumu „Tylko brać… Osiecka znana i nieznana”, klasyki Czesława Niemena z wydanej wiosną 2012 roku monografii „W hołdzie Mistrzowi”, a także szlagiery jak „Cud niepamięci” czy „Tolerancja”.
Koncert prowadzony przez Agatę Passent poprzedzi występ Chóru Bemcanto.

Przy okazji koncertu zakupić będzie można wydawnictwa z twórczością Agnieszki Osieckiej, a także otrzymać unikatowe pocztówki promujące tegoroczny Festiwal. Nowością na stoisku Fundacji będą poduszki z cytatami Patronki.

Zapraszamy!

4 lipca 2013, godz. 19.00
Koncert Stanisława Soyki z zespołem
Amfiteatr w Parku Górczewska (wjazd od ul. Raginisa), Warszawa.
Wstęp wolny!
Kolejne koncerty z cyklu „Osiecka na Bemowie”:
11 lipca – Marcin Januszkiewicz w koncercie pt. „Agnieszka Osiecka po męsku”
18 lipca – Monika Dryl z zespołem