Święto Saskiej Kępy 2011

Święto Saskiej Kępy 2011

Już 21 maja odbędzie się VI Święto Saskiej Kępy „Szalone lata 20-30”. U zbiegu ulic Obrońców i Francuskiej na Scenie „Qui Pro Quo” w godzinach 14,30 – 19,00 odbędą się liczne koncerty zespołów rockowych, jazzowych, a także szczególnie bliski Okularnikom koncert piosenek Agnieszki Osieckiej w wykonaniu Teatru NORA z Zespołu Szkół Nr 37 im. Agnieszki Osieckiej.

O godz. 19:00 na scenie przy Rondzie Waszyngtona rozpocznie się koncert galowy, w którym wystąpią Katarzyna Żak, Katarzyna Zielińska, Olga Bończyk, Jacek Borkowski, Maciej Maleńczuk, Zbigniew Zamachowski, a także Justyna Steczkowska i orkiestra The Jobers.

Wzdłuż ul. Francuskiej ustawione będą stoiska z rękodziełem artystycznym twórców z Saskiej Kępy i nie tylko, w kawiarniach odbywać się będą koncerty i spotkania autorskie.

W pobliżu rzeźby Agnieszki znajdziecie stoisko Fundacji Okularnicy, przy którym dyżurowali będą współpracownicy Fundacji prezentując książki i fonografie związane Patronką Fundacji. Na wszystkich, którzy odwiedzą Saską Kępę w tym dniu czeka niespodzianka – wydawnictwa zakupić będzie można nie jak dotychczas przy stoisku, ale w nowej siedzibie Biura Fundacji, które mieści się przy ul. Francuskiej 22 pod numerem 13.

Zapraszamy serdecznie na Święto Saskiej Kępy oraz w odwiedziny do Fundacji!