Święto Saskiej Kępy 2012

Święto Saskiej Kępy 2012

Pod hasłem "Międzynarodowo na Francuskiej" 19 maja odbędzie się VII Święto Saskiej Kępy .

Przy rzeźbie Agnieszki Osieckiej u zbiegu ulic Obrońców i Francuskiej na Małej Scenie ok. godziny 15.50 odbędzie się koncert Anny Serafińskiej, która wykona piosenki naszej Patronki.

O godz. 19:00 na scenie przy Rondzie Waszyngtona rozpocznie się koncert galowy, w którym wystąpią: Swing Latino Tigo, grupa Madi, znany wszystkim Okularnikom zespół Kameleon wraz z solistami: Katarzyną Łaską, Katarzyną Jamróz, Marcinem Kołaczkowskim i Januszem Krucińskim. Gwiazdą wieczoru ma być Stahursky, zaś finał koncertu należał będzie do Orkiestry Sinfonia Varsovia.

Wzdłuż ul. Francuskiej ustawione będą stoiska z rękodziełem artystycznym twórców z Saskiej Kępy i nie tylko, w kawiarniach odbywać się będą koncerty i spotkania autorskie.

W pobliżu rzeźby Agnieszki znajdziecie stoisko Fundacji Okularnicy, przy którym dyżurowali będą współpracownicy Fundacji prezentując książki i fonografie związane Patronką Fundacji.
Wydawnictwa w promocyjnych cenach zakupić będzie można tak jak w ubiegłym roku, nie przy stoisku, ale w siedzibie Biura Fundacji, które mieści się przy ul. Francuskiej 22 pod numerem 13.

Zapraszamy serdecznie na Święto Saskiej Kępy oraz w odwiedziny do Fundacji!