Święto Saskiej Kępy 2012 – Galeria

Święto Saskiej Kępy 2012 – Galeria

19 maja odbyło się VII Święto Saskiej Kępy. Fundacja Okularnicy tradycyjnie już obecna była podczas tego wydarzenia w pobliżu pomnika swojej Patronki przy ul. Francuskiej. Przy stoisku spotkać można było wolontariuszy Fundacji oraz Panią Prezes – Agatę Passent, a także zapoznać się z twórczością Poetki wydaną przy współpracy Fundacji w formie książek i płyt.

Przez cały dzień wydawnictwa zakupić można było w biurze Fundacji przy ul. Francuskiej 22, a korzystając z hasła tegorocznej imprezy "Międzynarodowo na Francuskiej" kupujący jako gratis otrzymywali płytę z norweskimi tłumaczeniami poezji m.in. Agnieszki Osieckiej zespołu "Karuzela Group".

Około godz. 16.00 na Małej scenie u zbiegu ulic Obrońców i Francuskiej, tuż przy pomniku Agnieszki Osieckiej odbył się koncert piosenek Poetki w wykonaniu znakomitej wokalistki jazzowej Anny Serafińskiej z zespołem.

Na Święcie Saskiej Kępy pełnym atrakcji spotkamy się dopiero za rok. W lipcu zapraszamy na cykl koncertów "Osiecka na Bemowie" (szczegóły wkrótce), a na co dzień zapraszamy do biura Fundacji, gdzie zakupić można wydawnictwa z twórczością Agnieszki Osieckiej i dowiedzieć się więcej o naszej działalności.