Walentynki 2012 – koncerty finalistek Konkursu

Walentynki 2012 – koncerty finalistek Konkursu

Polecamy dwa walentynkowe koncerty finalistek Konkursu "Pamiętajmy o Osieckiej”, które odbędą się w Warszawie:

Dorota Osińska (finalistka – 2002)
W koncercie pt. „By miłość mogła trwać – Piosenki Celine Dion i Lary Fabian”. Program oparty jest na polskich tłumaczeniach przebojów dwóch wielkich gwiazd piosenki francuskiej.  Polskie teksty napisali m.in.: Jan Wołek, Magda Czapińska, Asja Łamtiugina, Piotr M. Cieński i Małgorzata Wojciechowska.
Autorami premierowych aranżacji piosenek są Paweł Stankiewicz i Piotr Banaszek, którzy akompaniować będą artystce. Gościem specjalnym koncertu jest Aurelia Luśnia.

Teatr Rampa – Warszawa, ul. Kołowa 20,
14 lutego 2012, godz. 19.00
Patrycja Kawęcka (finalistka – 2009) z zespołem:
Sebastian Iwanowicz – gitara
Piotr Filipowicz – bas
Krzysztof Kwiatkowski – perkusja

W programie złożonym w większości z autorskich kompozycji oraz tekstów Patrycji. 
Patrycja Kawęcka zadebiutowała na scenie, mając cztery lata. Od dziecka wyrastała w duchu muzyki, teatru i tańca. Pochodzi z Radomia i jest absolwentką ZSM im. Oskara Kolberga w Radomiu w klasie fletu poprzecznego (I i II stopień) oraz ZPSM im. Fryderyka Chopina "Bednarska" w Warszawie na wydziale piosenki. Roczny pobyt na Akademii Muzycznej w klasie fletu uzmysłowił jej miłość do… śpiewania, dlatego zmieniła Akademię i kierunek studiów. Aktualnie studentka V roku wokalistyki jazzowej w AM im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Laureatka wielu ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów piosenki oraz uczestnik wielu warsztatów muzycznych.

Cafe Szparka – Warszawa, pl. Trzech Krzyży 16,
14 lutego 2012, godz. 21.00