Zbliża się termin II etapu Konkursu

Zbliża się termin II etapu Konkursu

W dniach 7 – 11 sierpnia 2013 na scenie Teatru Atelier im. Agnieszki Osieckiej w Sopocie odbędzie się II etap 16. Konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej”. Na scenie zaprezentuje się 10 uczestników Konkursu, których wyłoniło jury podczas eliminacji konkursowych w czerwcu. Każdy z uczestników przygotował interpretację dwóch piosenek Poetki, które zaprezentuje w nadchodzących etapach Konkursu. Kto swoim wykonaniem podbije serca publiczności, a komu przypadnie nagroda jury II etapu w Sopocie, dowiemy się już wkrótce…

Młodych artystów na scenie sopockiego Teatru zapowiadała będzie Magda Smalara, a akompaniament zapewni zespół muzyczny pod kierownictwem Jacka Kity w składzie:
Jacek Kita – fortepian, instrumenty klawiszowe
Wiesław Wysocki – saksofony, flet, klarnet
Krzysztof Łochowicz – gitary
Sebastian Wypych – kontrabas
Jakub Szydło – perkusja

Kierownik artystyczny Konkursu – Jerzy Satanowski


12 sierpnia 2013, godz. 18.00 w ostródzkim amfiteatrze odbędzie się koncert pt. „Na całych jeziorach ty” z udziałem finalistów 16. Konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej”, których tradycyjnie zapowie Magda Smalara.
W pierwszej części koncertu pojawią się ostródzcy wykonawcy śpiewający piosenki Agnieszki Osieckiej. Prowadzenie: Anna Zapaśnik BaronKoncert w Ostródzie zakończy II etap Konkursu.
Informacje na temat III etapu opublikujemy już pod koniec sierpnia.