Zdjęcie z autografem Agaty Passent dla WOŚP

Zdjęcie z autografem Agaty Passent dla WOŚP

W niedzielę 13 stycznia 2013 odbędzie się 21. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na tę okoliczność Narodowy Bank Polski zorganizował aukcje charytatywne, z których dochód zasili Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zysk z aukcji zostanie przekazany Fundacji WOŚP, która tym razem zbiera pieniądze na wsparcie terapii noworodków i niemowlaków oraz na specjalistyczny sprzęt dla szpitali geriatrycznych i zakładów opiekuńczo-leczniczych.

Bank przekazał na licytację ponad 120 fotografii znanych sportowców wraz z ich autografami i monetami kolekcjonerskimi. Wśród nich są zdjęcia piłkarzy z Euro 2012, "Orły Górskiego", a także olimpijczycy m.in. zdobywcy medali na igrzyskach w Londynie w 2012 r.

Na aukcję trafiły też fotografie znanych osób związanych z radiową Trójką wraz z monetami upamiętniającymi 50-lecie kultowej stacji. Warto podkreślić, że wszystkie te osoby uczestniczyły w sesji fotograficznej nieodpłatnie. Wśród osób związanych z radiową Trójką na zdjęciu z monetą na 50-lecie Programu 3 Polskiego Radia znalazła się Prezes naszej Fundacji Agata Passent z synem Kubusiem.

Licytacja zdjęcia z autografem Agaty Passent

Wszystkie aukcje WOŚP wystawione przez NBP

Licytacje w serwisie Allegro będą trwały do 16 stycznia.